fbpx

Seksturystyka na Walking Street w Pattaya / Tajlandia

Subskrubuj mój kanał na YouTube – pomożesz mu się rozwijać. Dzięki!

Chcesz nowe odcinki prosto na Twój Messenger? ZAGADAJ DO BOTA i SUBSKRYBUJ

Subskrubuj mój kanał na YouTube

Chcesz nowe odcinki prosto na Twój Messenger? ZAGADAJ DO BOTA i SUBSKRYBUJ

The Walking Street – Pattaya
Wyjechaliśmy z Bangkoku do miasta Pattaya. Chcieliśmy się tam dostać autobusem z dworca Ekamai w Bangkoku, ale Pan taksówkarz zaproponował, że zawiezie nas tam autem. Z racji, że podróżowaliśmy w cztery osoby uznaliśmy, że taki koszt jest do przyjęcia. Wyszło po 40zł na osobę (po negocjacjach) i jechaliśmy równe półtorej godziny. Autobusem zapłacilibyśmy, może trochę mniej, ale podróż trwała kilka godzin.
Miasto Pattaya słynie jako stolica seksturystyki. Pełno tutaj pubów, klubów go-go i salonów masażu. Przyjechaliśmy tutaj jednak z myślą o odwiedzaniu fantastycznego sanktuarium słoni, ale o tym dopiero w następnym odcinku 🙂 Na rozgrzewkę udaliśmy się na Walking Street – jest to główny deptak na którym odbywa się noce życie. Za dnia nawet nie ma po co tam iść, ale w nocy odbywa się tam istne szaleństwo. Z każdego lokalu napierdala muzyka tak głośno, jakby punktem honoru było być najgłośniejszym. Pośród tej kakofonii lawirują prostytutki i hostessy, które jako żywe reklamy naganiają ludzi do lokali. W sumie trudno rozróżnić jedne od drugich. Najładniejsze dziewczyny to z reguły transwestyci.
Nachalni Tajowie podbijają z ofertą najróżniejszych Cipko Show takich ping-pong show – panie strzelają piłeczkami z vagin. Lub monkey blowjob – nie wiem czy to małpa robi komuś blowjob czy ktoś małpie. W sumie to nie chce wiedzieć. Takie show odbywają się w jakiś norach i innych piwnicach i mogą się tam zdarzyć napady i wymuszenia, więc atrakcja raczej dla szukających mocnych wrażeń.
Co jakiś czas, ktoś podbija z ofertą narkotykową, ale tutaj zalecam ostrożność. Podobno zdarzają się prowokacje policyjne, a wyroki za nawet małe ilości nielegalnych używek są bardzo surowe (to mało powiedziane) – nawet 5-10 lat! A Tajskie więzienia są zajebiście hardcorowe. Dla turystów nie ma taryfy ulgowej.

❤ Kochane kody rabatowe ❤
Kod rabatowy na booking.com dla wszystkich (50zł):
http://pieknerzeczywsercu.pl/booking
Kod rabatowy na pierwszą rezerwację w Airbnb (100zł):
http://pieknerzeczywsercu.pl/airbnb