fbpx

Uliczne jedzenie na Khao San Road / Bangkok / Tajlandia

Subskrubuj mój kanał na YouTube – pomożesz mu się rozwijać. Dzięki!

Chcesz nowe odcinki prosto na Twój Messenger? ZAGADAJ DO BOTA i SUBSKRYBUJ

Subskrubuj mój kanał na YouTube

Chcesz nowe odcinki prosto na Twój Messenger? ZAGADAJ DO BOTA i SUBSKRYBUJ

„Mordo, dotarło już do Ciebie, że właśnie znajdujemy się po drugiej stronie kuli ziemskiej?!”. W myślach wizualizuje sobie leniwie rotujący globus gdzieś w kosmosie. W tym momencie do mnie to dociera – odpowiedziałem nieco upośledzony tonem jakby właśnie wchodziła mi faza po mdma. Poczułem, że teraz mogłem już na to sobie pozwolić. Pozwolić aby w głowie wybuchł mi wulkan euforii, jednocześnie opuścić gardę i skupienie.
Musicie wiedzieć, że nie jestem naturalnym organizatorem. Napisanie choćby kartki z zakupami jest dla mnie jakąś abstrakcją, a teraz porwałem się na zorganizowanie wycieczki po Tajlandii. Warto dodać, że nie mam w tym żadnego doświadczenia. Nawet nigdy wcześniej nie leciałem samolotem. Także rozumiecie, że miałem prawo trochę się tym wszystkim he he przejąć.
Jest zajebiście duszno, asfalt paruje. Stoimy z plecakami przed hostelem w Bangkoku w jakieś obskurnej bramie. W tle słychać wkręcającą buddyjską mantrę ze świątyni znajdującej się obok. Kurcze, jest klimat – pomachałem sobie głową z uznaniem.
Wymyśliłem sobie, że całą wyprawę będę skrupulatnie rejestrował na wideo. No więc stoję z tym mechanicznym badylem (gimabl) w ręku, który stabilnie utrzymuje telefon przed moją gębą. Z boku jeszcze dynda mikrofon z wielkim cićkiem, który ma chronić audio od szumów wiatru. Pewnie wyglądam komicznie, ale mam to gdzieś. Odpalam nagrywanie, czerwona dioda miga mi po oczach jakby krzyczała do mnie – no to teraz musisz coś mówić do kamery cwaniaczku he he. Jak się kurcze mówi do kamery?!

❤ Kochane kody rabatowe ❤
Kod rabatowy na booking.com dla wszystkich (50zł):
http://pieknerzeczywsercu.pl/booking
Kod rabatowy na pierwszą rezerwację w Airbnb (100zł):
http://pieknerzeczywsercu.pl/airbnb